Халамендик Роман

 
 


«... Від скорботи приходить терпіння, від терпіння досвідченість, від досвідченості надія»

 Роман Халамендик 8 років (більш детальна інформація www.donor.org.ua/roma ).

Півтора року Рома лікувався за кошти простих українських людей, які перераховували по 10, 50, 100 грн. на картку його бабусі. На жаль, криза на Україні позбавила Рому будь-якої підтримки зі сторони. Зібрати ці гроші силами бабусі практично не можливо. Допоможіть їм, будь ласка.

 Діагноз, з яким уже кілька років живе і бореться Ромчик, важко вимовити дорослій людині — це ендо-супра-ретро-параселярна пухлина. Амавроз. А Рома усі ці дорослі слова може вимовити одним і зрозумілим — сліпота…

 Люди кажуть, що краще один раз побачити, ніж 100 разів почути, але тільки не Ромка. Найзаповітніша мрія малюка бачити світ так, як його бачать інші. Бачити сонце, бачити дощ, веселку, яка розвеселить кожну людину, а так само листочки, що ранньою весною щоранку все більше і більше розпускаються. А саме гловне - Ромка хоче бачити людей, які його оточують, бабусю, дідуся, друзів, всіх хто любить і не забуває Ромчика.

 Ромчик дуже хоче жити і бачити!!!

 Ще кілька років тому Роман Халамендик бачив, аж поки у 2005 році не захворів. Пухлина почала безжально відбирати в дитини зір. Відтоді половину свого маленького життя Роман бореться з хворобою. Хлопчик уже переніс кілька (7) операций нагадую по переду 8, яку лікарі відкладають через борг за попереднє лікування.Велику кількість хіміотерапій. Вперше Романа прооперували у 2007-му в Київському інституті нейрохірургії. Однак пухлину не видалили. Тривале лікування позитивних результатів не дало. Навпаки — в голові хлопчика почала накопичуватися рідина, стали відмовляти ручки та ніжки. Бабуся була у відчаї. Попросила порятунку, знайти лікаря, який не відмовиться, та лікуватиме Романа. Єдині, хто згодилися оперувати Романа, — турецькі медики з клініки Аджибадем (це американська клініка). Операція відбулася в березні минулого року і тривала понад 8 годин. Більшу частину пухлини видалили, та нажаль не у повному розмірі, так як решта розташована у небезпечних для життя Романа місцях. Отже як вихід лікарі проводять курси хіміотерпаї. Як результат — пухлина почала розсмоктуватися!
Саме в цій турецькій клініці Роман Халамендик перебуває і сьогодні. Іноземні фахівці продовжують наполегливо боротися за його життя. Однак коштів катастрофічно не вистачає.
Є борг, і не маленький борг вже за пройдений етам лікування 419 103,54 копійки за період 14.11.2008 по 16.04.2009 року. Борг нажаль пробачити ніхто не в змозі, і тут ніхто не в силі щось зробити.


Кошти можна перерахувати в гривнях, доларах та євро на рахунок бабусі, опікуна Романа.

В Україні не проводять таке лікування. Міністерство не оплачує лікування так я діагноз Рома не підпадає під перелік захворювань які вони фінансують. Нажаль але, Якщо півмільйона українців допоможуть Роману бодай гривнею, він зможе продовжити лікування, а отже — отримає іще один шанс на одужання. Допоможіть йому і ви!